Contact
Navigation

Команда

  1. Home
  2. Команда
Керівництво
1621782635_446.jpg
Олексій Фокарді

Генеральний директор, партнер

 

Здобув вищу освіту у 2001 році в Мелітопольському державному педагогічному університеті. Спеціальність: біологія, іноземна мова та література.

Розпочав власний бізнес у 2003 році, згодом став співвласником та генеральним директором Isatex Invest Group
Засновник та власник декількох підприємств, що працюють у секторах будівництва, сільського господарства та нерухомості. Відомий громадський діяч, інвестор, новатор та соціальний підприємець. Його основні галузі включають розвиток та продаж нерухомості, соціальне підприємництво, готельний бізнес, сільськогосподарське виробництво та переробка, зелена енергія, розробка економічних планів

1621782660_447.jpg
Сергій Левченко

Фінансовий директор, партнер

Закінчив Мелітопольський аграрний коледж у 1993 р. У 2018 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. Спеціальність: соціологія.

З 1993 року працює у сфері бізнесу. Ключовим досягненням є стійке зростання бізнесу, який створений власними силами. Основними професійними цінностями є відповідальність, ефективність та планування

 

1621782678_448.jpg
Іван Жокін

Технічний директор, партнер

 У 1998 р. здобув спеціальність спеціаліста з економіки компанії в Таврійській державній агротехнологічній академії. У 2013 році закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

Понад 19 років займається будівництвом та реконструкцією. Головний технічний директор ISATEX INVEST GROUP. Основна відповідальність - планування, моніторинг та оцінка будівельних робіт кожного будівельного проекту компанії.

1626463974_490.14
Ірина Мартін

Невиконавчий директор, голова представництва у Сполученому Королівстві

Ірина Мартін - інвестиційний банкір з 25-річним досвідом роботи у Великобританії, Канаді та Україні, співпрацює із міжнародними корпораціями та урядами.

Ірина розпочала свою кар’єру в якості аналітика фінансових ризиків на світових ринках CIBC, Лондон, у 2001 р. У 2003 р. Спочатку вона обіймала посаду віце-президента міжнародної гірничої компанії, що базується в Лондоні, Oriel Resources Corporation, яку придбала компанія Mechel у 2008 році.

Ірина продовжила кар’єру в BP, працюючи в СП ТНК-BP, частки власності якого становили 29% світового виробництва BP та 27% його запасів.

У 2008 році Ірину призначили фінансовим директором корпорації Svit Gold Corporation, де вона здійснила приватне розміщення на 8 мільйонів доларів для гірничодобувної компанії TSX з основним активом в Україні.

У 2014 році Ірина продовжила свою кар'єру на посаді керівника приватного банку в Barclays Capital, Лондон, після призначення на посаду керуючого директора в Reymar Asset Management, інвестиційній компанії, основна спрямованість якої на українські інфраструктурні проекти.

Менеджмент
1621785250_453.jpg
Олексій Іванченко

Директор з інвестицій та GR

Закінчив Запорізький національний університет. Спеціальність: політологія та PR.
Успішно пройшов курс екологічних інвестицій від NIEHRD (м. Сеул, Республіка Корея)

Працював представником UkraineInvest на Сході України та заступником виконавчого директора UkraineInvest, опікувавcя залученням іноземних інвестицій в економіку країни, підтримує існуючі підприємства з іноземним капіталом.

Працював на різних посадах у Запорізькій облдержадміністрації.


Олексій має більш ніж 7-річний професійний досвід державної служби та 5 років надання допомоги інвесторам у веденні бізнесу в Україні.

1632891323_530.jpg
Іван Д'яченко

Голова представництва у США

Закінчив Pennsylvania State University, США та здобув ступінь MBA.

Працював консультантом у найбільших компаніях світу: Siemens, Swagelok, де зміг збільшити доходи компаній понад 22 мільонів дол. США і вивести їх на нові ринки, розробляв стратегії для компаній з Fortune 500.

Іван, досвідчений професіонал і підприємець, впроваджує успішні бізнес-моделі за допомогою інноваційних стратегій.

Має досвід у покращенні бізнесу, успішному запуску нових продуктів та послуг, розширення бізнесу та підвищення ефективності, подолання стагнації, операцій злиття та поглинання та ефективне управління змінами. Його інструменти - це інноваційні підходи та стратегії, побудова маркетингових та фінансових стратегій, маркетингова аналітика, сегментація ринку, маркетинг від бізнесу до бізнесу (B2B), інтегрована комунікація, статистика та великі дані, планування та інжиніринг фінансів, моделювання Монте -Карло та управління ризиками.

1633066891_535.jpg
Алекс Пулянович

Голова представництва у Канаді

Освіта: Seneca College of Applied Arts and Technology, Toronto, ON. Диплом Технології Будівництва

Раніше працював менеджером з будівництва та проектним менеджером у кількох будівельних компаніях Канади. Керував топ-проектами та забезпечував належний хід виконання робіт.

Має більше 11 років досвіду у своїй галузі. Відмінні навички в управлінні будівництвом, аналізуванні бюджету та стратегічному плануванні.

1637756425_564.jpg
Олександр Рижко

Dnipro office - керівник відділу управляння проектами, Дніпро

Освіта: Національна металургійна академія України, факультет "Теплофізичний", спеціальність "Промисловість неметалевих тугоплавких і селікатних матеріалів".

16 років у сфері нерухомості.

Контроль за реалізацією проектів (від проектування до введення в експлуатацію) у встановлені терміни, документальний супровід проектів (отримання документів на будівництво, введення об'єктів в експлуатацію).

1637662054_558.jpg
Андрій Лось

Prymorsk office - керівник відділу управляння проектами, Приморськ

Освіта: Запорізький національний університет, факультет "Економічний", спеціальність "Економіка підприємств", "Облік і аудит"

Більше 15 років у сфері управління персоналом, 5 років управління проектами. Успішна реалізація двох проектів у галузі будівництва курортних комплексів.

Відповідає за контроль та реалізацією проектів (від проектування до введення в експлуатацію) у встановлені терміни, документальний супровід проектів (отримання документів на будівництво, введення об'єктів в експлуатацію).

 

 

1634394160_539.jpg
Олена Єщенко

Melitopol office - керівник фінансового відділу

Здобула вищу освіту у Харківському інституту управління, за спеціальністю "Економіст-бухгалтер"

Понад 29 років у сфері бухгалтерського обліку.

Відповідає за управлінський облік і аудит в компанії, організацію та контроль роботи фінансового відділу, планування фінансів і звітність.

1634394988_542.jpg
Олександр Манило

Melitopol office - заступник директора з фінансів

Закінчив Харківський державний університет ім. Каразіна, спеціальність "Фінанси і кредит"

Понад 26 років в бансковскій сфері, більше двох років у сфері управління фінансами компанії

Організація управлінського обліку, аудит, аналіз і контроль використання коштів, оптимізація податків і витрат, організація продажів через КІФ, представлення інтересів компанії в банківському середовищі.

1634396293_545.jpg
Тетяна Верниковська

Melitopol office - заступник директора з розвитку


Закінчила Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського (ХАІ), факультет" "Менеджмент організацій" ", спеціальність" "Менеджер-економіст" .


Отримала кваліфікацію фахівця з управління активами інституційних інвесторів (управління активами) в Українському інституті фондового ринку

Більше 3 років в сфері продажів об'єктів житлової та комерційної нерухомості, 6 років в області управління об'єктами комунальної власності та надання комунальних послуг.

У компанії відповідальна за організацію, планування і контроль роботи відділів маркетингу і реклами, продажів, управління проектами у сфері будівництва, реалізацію стратегії розвитку.

 

1634397364_548.jpg
Ігор Якубін

Melitopol office - заступник директора з виробництва


Закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури, факультет "Промислове та цивільне будівництво", спеціальність "Інженер-будівельник".


29 років у сфері будівництва багатоповерхових житлових будинків і об'єктів комерційного призначення. Успішна реалізація 8 дев'ятиповерхових будинків, понад 30 успішно реалізованих проэктів будівництва приватних котеджів

1634397807_551.jpg
Геннадий Коноваленко

Melitopol office - керівник відділу управління проектами Мелітополь

Закінчив Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, факультет "Економічний", спеціальність - облік і аудит. Таврійський державний агротехнологічний університет, факультет - "Економіка і маркетинг", спеціальність - "маркетолог".


Понад 12 років роботи у сфері управління персоналом. Більше ніж 10 успішно реалізованих проєктів житлових і нежитлових об'єктів.

1634569404_555.jpg
Володимир Корнієнко

ТОВ "ІЗАТЕКС АГРО" - директор підприємства

Закінчив Мелітопольський агротехнологічний університет, факультет - "Механізація сільського господарства", спеціальність - інженер-механік.

Понад 6 років роботи у сфері сільського господарства. Розширення обсягів виробництва компанії з 20 га до 2000 га полів, а також - 100 га волоського горіха.

В компанії керує виробничо-господарською та фінансово-економічною діяльністю підприємства.

1637747395_561.jpg
Катерина Боровікова

ТОВ "ССК-Інжиніринг" - директор підприємства

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б.Хмельницького, факультет "Економічний", спеціальність "Економічна кібернетика". Запорізький національний університет, факультет "Економічний", спеціальність "Фінанси і банківська справа".

Більше 4 років у сфері аграрного сектору. 4 успішно проведених посівних і збиральних кампаній.

Керівництво виробничо-господарською та фінансово-економічною діяльністю підприємства.

Контакти Контакти
Для зв’язку