Contact
Navigation

Консалтинг

  1. Home
  2. Діяльність
  3. Консалтинг
Консалтинг

Проведення соціологічних досліджень, розробка стратегій і планів розвитку, реалізація соціально-економічних проектів, отримання дозволів та реєстраційних документів – входить в ряд пропонованих послуг Isatex у сфері консалтингу. Також працює відділ розширення ринків збуту українських товарів на європейські та канадські ринки.

До складу групи компаній, які спеціалізються на консалтингових послугах входять:

  • ТОВ Seven Stars Trade Corridor Corporation (Канада)
  • ТОВ Центр Дозвільно-реєстраційних послуг
  • ТОВ Центр Стратегічного Розвитку Територій
  • ТОВ Стройград Стар - архітектурно- проектне бюро
1617595334_285.jpg
ТОВ Seven Stars Trade Corridor Corporation (Канада)

У 2016 році була заснована компанія Seven Stars Trade Corridor Corporation. Компанія веде холдингову та представницьку діяльність, веде пошук та придбання дочірніх компаній та земель, проводить роботу із виводу та супроводу українських стартапів на ринок Північної Америки. Також, завдяки представницькій діяльності, спеціалістами компанії на ринок Канади було виведено декілька потужних українських підприємств. На сьогодні вони успішно здійснюють експорт своєї продукції до Канади.

Компанія створена для того, щоб допомогти Вашому бізнесу з мінімальними ризиками випробувати свої сили на ринку США та Канади

Сайт компанії: sstcc.ca

1617595519_286.png
ТОВ Центр Дозвільно-реєстраційних послуг

Компанія ТОВ “Центр дозвільно реєстраційних послуг” надасть послуги геодезиста з багаторічним досвідом роботи в сфері геології та геодезії, а так само інших фахівців в місті Мелітополь. Допомога в оформленні документів, реєстрація об’єктів майна.

1617595558_287.jpg
ТОВ Центр Стратегічного Розвитку Територій

Центр стратегічного розвитку територіїнадає своїм партнерам широкий комплекс послуг, спрямований на розробку та впровадження найбільш інноваційних, передових та сучасних ідей та проектів розвитку організацій, громад, населених пунктів. З нами у Вас буде стратегія розвитку, маркетингова стратегія, ми проведено соціологічне опитування, соціологічне дослідження. Також присутня можливості розробки бренд буку.

Отримайте презентацію проєкту та персональний інвестиційний план на вашу электронну адресу.
Контакти Контакти
Україна
представництво у Канаді
представництво у Сполученому Королівстві
Для зв’язку