Contact
Navigation

Відновлювана енергетика

  1. Home
  2. Діяльність
  3. Відновлювана енергетика
Відновлювана енергетика

Відновлювана енергетика — це енергетика майбутнього: екологічна, чиста і безпечна для оточення.

Стратегія розвитку компанії відповідає Енергетичній стратегії України, яка спрямована на збільшення частки зеленої генерації в енергобалансі країни.

Зелений портфель компанії сьогодні — 3 МВт сонячних електростанцій.

У цей портфель входить Мелітопольська СЕС, а також проєкти у Синельниково Дніпропетровської області.

Перспективний план розвитку компанії передбачає будівництво ще 50 МВт «зелених» потужностей в Україні.

Мета компанії – реалізація проектів прямого постачання "зеленої" електроенергії резидентам ІП з існуючих ВЕС та сонячних електростанцій.

Наші індустріальні локації отримують електроенергію і тепло з альтернативних джерел енергії (біомаса і фотоелектричні панелі). Це дуже важливо в контексті запровадження в ЄС нових правил «Green Deal Agreement 2025».

Компанія також пропонує розглянути можливість підбору локацій з існуючими ТУ до 50 МВт встановленої потужності під інсталяцію сонячних панелей.

 

Довідково:

Реалізовані проекти:

СЕС. Місто Мелітополь Запорізької області. Потужність – 2,3 МВт. Локація – індустріальний парк (розміщення на дахах промислових та офісних будівель). Реалізовано у 2019-2020 роках.

ТОВ "ІНДІАН ІСАТЕКС СОЛАР" (42851235) було засновано у 2019 році і з того часу вона активно працює на ринку електроенергетики України. У 2020 році компанією було побудовано та введено в експлуатацію фотоелектричну станцію (дахову) потужністю 2,364 кВт. Виробіток електричної енергії на електростанції відбувається шляхом перетворення сонячної енергії в екологічно чисту електричну енергію в сонячних фотоелектричних модулях з наступною її трансформацією в зовнішні електричні мережі. Цей спосіб виробітку електроенергії є високоефективним та екологічно чистим. Ця сонячна електростанція є об'єктом прямого перетворення енергії сонячного спектра випромінювання в електричну енергію. Постанова про видачу ліцензії з виробництва електричної енергії: № 2181 від 24.10.2019 р.

ТОВ "ІНДІАН ІСАТЕКС СОЛАР" здійснює свою ліцензовану діяльність з виробництва електричної енергії керуючись Законом України «Про ринок електричної енергії», Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (частиною другою ст.15), Правилами ринку, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №307, Постановою НКРЕКП від 08.02.1996 №3 (Умови та Правила з виробництва електричної енергії №3), Ліцензійними умовами, затвердженими Постановою НКРЕКП від 27.12.2017 №1467, Постановою НКРЕ від 04.10.2012 №1257 «Про затвердження форм звітності НКРЕ» (зі змінами), Постановою НКРЕКП N 309 від 22.03.2017р. «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії», Постановою НКРЕКП N 642 від 26.04.2019 р. «Про затвердження Порядку опублікування інформації про частку кожного джерела енергії, використаного для виробництва електричної енергії, та вплив на навколишнє природнє середовище, спричинений виробництвом електричної енергії».

Основні показники:

  • Проектна потужність 2364 кВт;
  • Місцезнаходження об'єкта електроенергетики: Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Дмитра Донцова, 15/7
  • Напруга електрообладнання об'єкту: 6/0,4 кВ
  • Річний виробіток електричної енергії на СЕС: 2 600 000 кВт*год
  • Сонячні модулі ZXP6-LD72-335/Р
  • Інвертори: SAJ Suntrio Plus 40K

Схема розміщення обліку електроенергії виконана згідно з Технічними рекомендаціями ПАТ "Запоріжжяобленерго" на проектування та впровадження АСКОЕ.

Вплив на навколишнє середовище, спричинене виробництвом електричної енергії – відсутній.

Наявні інвестиційні проєкти компанії:

СЕС. Синельниківський район Дніпропетровської області. 16 проектів СЕС потужністю 0,77 МВт кожна. Опис проєкту: орендовано 16 земельних ділянок площею 1,5 га кожна, отримані технічні умови на встановлену потужність для кожної СЕС, відстань до підстанції з 16-ма комірками - 300 м від першої ділянки.

СЕС. Місто Мелітополь Запорізької області. Потужність – 2,5 МВт. Локація – індустріальний парк (розміщення на дахах промислових та офісних будівель).

Переваги проєктів: найвищій тариф за електроенергію з СЕС на даху, пройдені всі етапи узгодження для підключення, можливість продажу вже працюючого проекту, потужний локальний операційний партнер.

Отримайте презентацію проєкту та персональний інвестиційний план на вашу электронну адресу.
Контакти Контакти
Україна
представництво у Канаді
представництво у Сполученому Королівстві
Для зв’язку